Wyróżnienie w rankingu IT SZKOŁA PDF Drukuj
Wpisany przez K. Burzyńska, B. Pękała

W roku szkolnym 2012/2013 uczniowie pod kierunkiem pani K. Burzyńskiej oraz pani B. Pękały brali udział w Programie IT SZKOŁA prowadzonym przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki. IT Szkoła to internetowy, otwarty program 3 letnich studiów e-learningowych w zakresie teorii oraz zastosowań technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz innych osób zainteresowanych tematyką ICT. Uczniowie ZS NR 1 uczestniczyli w kursach on-line i otrzymali certyfikaty.

Zrealizowane kursy:

1. Obróbka i wizualizacja obrazów.
  2. Tworzenie serwisów internetowych.
  3. Grafika fotorealistyczna.
  4. Witryna w internecia - zasady tworzenia i funkcjonowania.

Uczniowie, którzy zrealizowali przynajmniej trzy kursy poświadczone certyfikatem, otrzymali status Studenta Programu IT Szkoła i dostęp do zasobów MSDNAA (oprogramowanie firmy Microsoft). Zachęcamy do udziału w programie, ponieważ w tym roku szkolnym również będą udostępnione wyżej wymienione zasoby.

Wszystkim uczniom, którzy ukończyli wybrane kursy i otrzymali certyfikaty

serdecznie gratulujemy!