Ogłoszenie PDF Drukuj
Wpisany przez E. Markowicz-Wcisłak, P. Adamzuk

W ramach zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez nauczycieli wychowania fizycznego Piotra Adamczuka i Elżbietę Markowicz-Wcisłak oraz realizowanego w Zespole Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim planowanego projektu „Szkoła promująca zdrowie, we wtorek 10 grudnia 2013 r. o godzinie 15.10 w siłowni szkolnej w ZS Nr 1 odbędzie się spotkanie poświęcone podstawowym zasadom treningu aerobowego, siłowego i kulturystycznego.

Podczas szkolenia poruszane będą następujące zagadnienia:

• podstawy zdrowego żywienia i suplementacji w sporcie
  • metody treningowe
  • zasady układania programów treningowych
  • technika i anatomiczne podstawy wykonania poszczególnych ćwiczeń na mięśnie rąk, nóg i tułowia
  • wpływ używek i substancji używanych jako doping w sporcie na organizm sportowca

Zajęcia prowadzili będą posiadający uprawnienia trenera personalnego magister wychowania fizycznego : Piotr Adamczuk oraz Elżbieta Markowicz-Wcisłak.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych: uczniów, rodziców oraz nauczycieli ZS Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego.