Zarząd Samorządu Szkolnego informuje PDF Drukuj

Zarząd Samorządu Szkolnego :

Mateusz Wesołowski kl. II a- przewodniczący

Katarzyna Adamczuk kl. III o- zastępca przewodniczącego

Daria Mateusiak kl. III s- członek

Mariusz Zieniewski kl. III a – członek

• W bieżącym roku szkolnym odbędą się uzupełniające Wybory do Zarządu Samorządu Szkolnego w związku ze zmianą szkoły 2. jego członków: Karoliny Nazarczuk i Roksany Kocak. Prosimy wszystkie klasy I o wytypowanie swoich kandydatów i zgłoszenie do wychowawcy do 27. września.
  • Kandydaci przygotowują program wyborczy w postaci plakatu do 4. października.
  • W naszej szkole zostanie powołany Rzecznik Praw Ucznia Zespołu Szkół Nr 1. Prosimy wszystkie klasy o przeprowadzenie tajnego i demokratycznego głosowania na zajęciach z wychowawcą (Funkcję Rzecznika może pełnić każdy nauczyciel naszej szkoły).Wyłonione nazwiska z liczbą uzyskanych głosów wychowawca przekazuje opiekunowi Samorządu Szkolnego.

Zapraszamy do współpracy