Złote dziewczyny PDF Drukuj
Wpisany przez R. Mielniczuk

W hali sportowej w Sterdyni rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt. Do turnieju organizowanego przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sokołowie Podlaskim przystąpiły cztery drużyny. Mecze były niezwykle emocjonujące i stały na niezłym poziomie. Po sukcesie odniesionym w regionalnych rozgrywkach dziewczęta z naszej szkoły znowu pokazały się z najlepszej strony. Turniej zakończył się zwycięstwem naszego zespołu prowadzonego przez Rusłana Mielniczuka. Kolejne miejsca zajęły drużyny z ZS CKR w Sokołowie Podlaskim i I Liceum Ogólnokształcącego. Najlepsza drużyna otrzymała puchar, a zawodnicy pierwszych trzech zespołów okolicznościowe medale.

Wyniki:

Mecze półfinałowe:

ZS Nr 1 Sokołów Podl. – SLO Sokołów Podl. 20:4

ZS CKR Sokołów Podl. – I LO Sokołów Podl. 11:8

Mecz o III miejsce:

I LO Sokołów Podl – SLO Sokołów Podl   15:2

Mecz o I miejsce

ZS Nr 1 Sokołów Podl.-   ZS CKR Sokołów Podl. 13:7

Kolejność końcowa:

1. ZS 1 Sokołów Podl.
  2. ZS CKR Sokołów Podl.
  3. I LO Sokołów Podl.
  4. SLO Sokołów Podl.

Nasza drużyna grała w składzie: : Milena Pędzich, Alicja Makowiecka, Olga Dziewulska, Aleksandra Nasiłowska, Dominika Król, Kinga Zieniewska, Klaudia Kierylak, Paulina Zdanowicz, Kamila Smolińska, Katarzyna Sawicka, Anna Koprowska, Joanna Banasiuk, Paulina Mlonek i Dominika Smuniewska.

GRATULUJEMY!!!