I edycja Konkursu Dwujęzycznego zakończona! PDF Drukuj
Wpisany przez M. Linczewska, I. Jakubowska, A. Czerkas

20.03.2014 roku w czwartek o godz. 10.30 w świetlicy szkolnej 7 finalistów spotkało się, by zmierzyć się w ostatnim, III etapie konkursu. O zwycięstwo walczyło 6 uczniów i 1 uczennica, w różnych kombinacjach językowych: język angielski/język niemiecki; język angielski/język rosyjski oraz język niemiecki/ język rosyjski na poziomie B1/B2.

Zwycięzcą I edycji Konkursu Dwujęzycznego został Mlonek Adrian, zdobywając 51 punktów! 2 miejsce wywalczył Bieliński Kamil, zdobywając 50 punktów. 3 miejsce zdobył Mosiej Daniel gromadząc na swoim koncie 43 punkty. Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom I edycji Konkursu Dwujęzycznego odbędzie się 25 kwietnia 2014 roku.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w konkursach, nie tylko językowych!!!

Generalna punktacja:

1 miejsce: Mlonek Adrian- 51 punktów

2 miejsce: Bieliński Kamil- 50 punktów

3 miejsce: Mosiej Daniel- 43 punkty

4 miejsce- Kozyra Piotr- 37 punktów

5 miejsce- Kornilak Adam- 35 punktów

6 miejsce- Oleszczuk Kamil- 31 punktów

7 miejsce- Olucha Patrycja- 30 punktów

Piotrowi, Adamowi, Kamilowi, Patrycji dziękujemy za udział w finale, życzymy wytrwałości w osiąganiu kolejnych sukcesów szkolnych!