Wycieczka rowerowa klasy IIIs PDF Drukuj

W piątek 11 września 2009 roku odbyła się wycieczka rowerowa po okolicach Sokołowa Podlaskiego, której celem było poznanie jego naturalnego środowiska i dostrzeżenie potrzeby ochrony przyrody oraz propagowanie aktywnej formy wypoczynku. Uczestniczyli w niej uczniowie klasy III s pod opieką p. Katarzyny Burzyńskiej, p. Mieczysława Bogaja i p. Janusza Burzyńskiego. Przed wyruszeniem na trasę uczniowie zostali zapoznani z zasadami bezpiecznego poruszania się kolumny rowerowej w ruchu drogowym. Uczestnicy wycieczki zatrzymali się w Wojewódkach, gdzie przygotowali ognisko, po którym uczniowie razem z nauczycielami rozegrali dwa mecze: w siatkówkę i w piłkę nożną. Ostatnim punktem wycieczki był spacer po lesie.