Wycieczka rowerowa klasy IVf PDF Drukuj
Wpisany przez Joanna Potocka

W poniedziałek 14 września, na wycieczkę rowerową, wyruszyła młodzież z klasy IV f pod opieką pań: A. Makowieckiej, M. Winczaruk i J. Potockiej. Celem wyprawy był Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Paczuskach, gdzie uczniowie nie tylko spędzili miło czas przy ognisku ale z ciekawie przygotowanych tablic informacyjnych mogli dowiedzieć się o wielu ciekawostkach ekologicznych oraz zapoznać się ze środowiskiem życia zwierząt Mazowsza. Uczestnicy wycieczki zostali serdecznie przywitani przez panią opiekującą się tym miejscem oraz wpisali się do księgi pamiątkowej. Odwiedzili także pobliską wieś – Rozbity Kamień, gdzie znajduje się zabytkowy kościół z XVIII wieku.