Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 PDF Drukuj
Wpisany przez U. Mielniczuk

Zapraszamy do galerii

Ostatni piątek czerwca to tradycyjnie dzień zakończenia roku szkolnego. W Zespole Szkół Nr 1 uroczystości z tejże okazji zostały poprzedzone mszą świętą, celebrowaną przez ks. Radosława Wiechnika. Po mszy rozpoczęła się akademia, mająca na celu podsumowanie pracy uczniów w roku szkolnym 2013/2014.

Dyrekcję Zespołu Szkół Nr 1, przybyłych gości, rodziców, grono pedagogiczne i uczniów przywitali uczniowie Dominika Sulej i Łukasz Rzemek, po czym nastąpiło przemówienie Dyrektora szkoły Pani Małgorzaty Baranowskiej, która  przywitała zaproszonych gości, pracowników szkoły oraz uczniów. Pani Dyrektor podsumowując cały rok szkolny podziękowała wszystkim nauczycielom za wkład pracy włożony w nauczanie i wychowanie, rodzicom za współpracę, a uczniom za wytrwałość w dążeniu do celu, życząc jednocześnie wspaniałych wakacji i odpoczynku po ciężkim trudzie pracy.  Następnie głos zabrał pan Tadeusz Mróz, członek Rady Powiatu.

Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce oraz wyróżniający się w pracy na rzecz społeczności szkolnej otrzymali z rąk Pani Dyrektor świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy oraz nagrody książkowe. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa po zakończeniu akademii w swoich klasach. W dalszej części nastąpiło podziękowanie za pracę i pożegnanie ks. Tomasza Szmurło. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna przygotowana przez uczennice kl. I b Weronikę Deoniziak, Klaudię Łach, Magdalenę Rytel - Andrianik, Monikę Rytel - Andrianik, Dominikę Sulej i Katarzynę Wojtczuk. Inscenizacja w wykonaniu uczennic klasy Ib  rozbawiła zebranych na sali gości i wprowadziła w wakacyjny nastrój. Występ młodzieży uświetniała gra i śpiew zespołu „Szara Band”.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego przygotowali: Urszula Mielniczuk, Marzena Borysiak-Wojewódzka, Bogusław Kwiatkowski.