Wycieczka rowerowa klasy IVG PDF Drukuj
Wpisany przez Marta Wrzosek

Uczniowie klasy IVG pod opieką p. Mieczysława Bogaja, p. Janusza Burzyńskiego oraz p. Marty Wrzosek, 21 września, w przeddzień obchodów Europejskiego Dnia Bez Samochodu, udali się na wycieczkę rowerową promującą zdrowy i ekologiczny styl życia. Celem podróży był Ośrodek Edukacji Ekologicznej położony w Paczuskach. Uczniowie miło spędzili czas przy ognisku oraz zdobywali wiedzę z tablic informacyjnych rozmieszczonych na terenie Ośrodka w zakresie gatunków roślin i zwierząt występujących na terenie Mazowsza. Pobyt młodzieży w Paczuskach został również upamiętniony wpisem do kroniki.
Uczestnicy wycieczki wraz z opiekunami składają serdeczne podziękowania Pani Wiesławie Smuniewskiej, pełniącej funkcję sołtysa Paczusk, oraz wszystkim, dzięki którym powstał Ośrodek Edukacji Ekologicznej, za promowanie postaw proekologicznych zwłaszcza na terenie naszego powiatu.
Dla uczniów klasy IVG wycieczka była nietypową i niezapomnianą lekcją ekologii.