Wolontariusze w akcji PDF Drukuj

Zwyczajem lat ubiegłych, wolontariusze z naszej szkoły obsługiwali X edycję Integracyjnych Spotkań Muzyczno – Tanecznecznych. Organizatorem imprezy był Środowiskowy Dom Samopomocy z Sokołowa Podlaskiego. Koncert Integracyjny odbył się na deskach Sokołowskiego Ośrodka Kultury 21 padździernika 2014 roku. Tegoroczna impreza zgromadziła 15 placówek osób niepełnosprawnych, które zaprezentowały występy wokalne, układy taneczne oraz krótkie inscenizacje teatralne.

Nasi uczniowie z klas: I A, IB, IF, IH, IIB, IIK, IIE, IIH, IIIA, IIIB, IIIE, IVF, IVH , pod opieką pani Mileny Nowaszewskiej, pani Justyny Maćkowiak i pana Jerzego Bujalskiego, pełnili rolę wolontariuszy podczas tego przedsięwzięcia. Ich zadaniem było udzielanie stosownych informacji gościom, pomoc przy poczęstunku, obsługa szatni. Zakończeniem spotkania była wspólna zabawa.