II EDYCJA KONKURSU DWUJĘZYCZNEGO PDF Drukuj

Wszystkie osoby chętne zapraszamy do wzięcia udziału w II EDYCJI KONKURSU DWUJĘZYCZNEGO, który tak jak w roku ubiegłym będzie składał się z trzech etapów:

I etap – znajomość środków leksykalno-gramatycznych na poziomie A1/A2,

II etap – znajomość środków leksykalno-gramatycznych na poziomie A2/B1,

III etap – znajomość środków leksykalno-gramatycznych na poziomie B1/B2.

Czas trwania testu to ok.45 min.

Uczniowie mają trzy warianty językowe do wyboru – j. angielski/j. rosyjski, j. angielski/j. niemiecki, j. rosyjski/j. niemiecki.

I etap konkursu odbędzie się 20.11.2014r. (czwartek) o godz. 8.50. Miejsce konkursu zostanie podane w późniejszym terminie.

Do II etapu konkursu przejdzie 10 osób, które uzyskają największą liczbę punktów.

Wszystkie osoby chętne mogą zgłaszać się do p. Anety Czerkas, p. Iwony Jakubowskiej i p. Magdaleny Linczewskiej lub do nauczycieli uczących języków obcych w terminie do 18.11.2014r. (wtorek).

Przygotowała: M. Linczewska