"Przez bajki w świat"

OSIĄGNIĘCIA

Michał Rusak trzeci na turnieju mikołajkowym w Warszawie PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator

6 grudnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie odbyły się „Otwarte Mikołajkowe Mistrzostwa ZS Nr 37 w Warszawie i UKS Impuls-Warszawa w podnoszeniu ciężarów”, w którym wzięło udział 5 zawodniczek i 27 zawodników. Na pomoście rywalizowali sztangiści z sześciu klubów: Impuls Warszawa (gospodarz i organizator imprezy), MKLPC Sokołów Podlaski, NOSiR Nowy Dwór Maz., OKS Start Otwock, RKS Okęcie, Błonianka Błonie. Patronat nad turniejem objął burmistrz Dzielnicy Praga Południe Tomasz Kucharski. Niegdyś ciężarowiec, wielokrotnie powoływany do kadry narodowej juniorów, człowiek, który działając zawodowo nie zapomina o dyscyplinie i bardzo wspiera ciężarowe działania UKS-u Impuls Warszawa. Sokołowski klub podnoszenia ciężarów reprezentowało czworo sztangistów. Maria Wrzosek, Rafał Jeżowski, Michał Gregorczyk oraz Michał Rusak uczeń klasy IV I ZS Nr w Sokołowie Podl. Marysia Wrzosek zajęła pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt i została najlepszą zawodniczką zawodów. Michał Rusak wywalczył trzecie miejsce w kat. U20 M, Rafał Jeżowski drugie miejsce w kat. U15 M, a Michał Gregorczyk VI miejsce w kat U17 M. Jak na turniej mikołajkowy przystało, wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju otrzymali upominki od Mikołaja.