Jarmark bożonarodzeniowy 2014 r. PDF Drukuj

W niedzielę 21 grudnia 2014 roku nasza szkoła wzięła udział w XIII Jarmarku Bożonarodzeniowym organizowanym przez Sokołowski Ośrodek Kultury. Uczennice Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim Joanna Mielańczuk i Dominika Małczuk obsługiwały stoisko szkoły z ozdobami świątecznymi i domowymi piernikami.

Za przygotowanie stoiska w tym roku odpowiedzialne były panie: Aneta Wyszomierska, Jolanta Iwańska, Małgorzata Bołbotowska, Anna Wyrzykowska, Monika Filip i Izabela Rudaś. Wyniki wspólnej pracy (dekoracje i wypieki) cieszyły się dużym zainteresowaniem i z pewnością wprowadziły do domów kupujących świąteczną atmosferę.

Przygotowała: M. Filip