Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy PDF Drukuj

W niedzielę 11 stycznia miał miejsce 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z którego dochód przeznaczono na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.

Wzorem roku ubiegłego młodzież i nauczyciele Zespołu Szkół Nr 1 aktywnie włączyli się w przygotowanie Finału, który tym razem w Sokołowie miał miejsce w Publicznym Gimnazjum Nr 1, im. Pawła Kamińskiego.

Wolontariusze już od czwartku uczestniczyli w przygotowaniach i organizacji imprezy. Ponad 40 wolontariuszy aktywnie uczestniczyło w zbiórce pieniędzy do puszek na terenie całego miasta, a także w urzędach i instytucjach. Oprócz tego uczniowie z klas technikum hotelarskiego pomagali przy obsłudze zaplecza gastronomicznego. Podczas Finału z koncertem wystąpił zespół muzyczny Szara Band pod kierunkiem p. Bogusława Kwiatkowskiego.

Wszystkim wolontariuszom składamy serdeczne podziękowania za ich zaangażowanie i pomoc w przygotowanie i przeprowadzenie 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz liczymy na Waszą pomoc w następnych latach.

Przygotowali: Mieczysław Bogaj, Marta Stelmach