Wycieczka klasy 3F PDF Drukuj
Wpisany przez Aneta Sikorska

Uczniowie klasy 3F (technik logistyk) dzień 17 września 2009 roku postanowili spędzić poza murami szkoły. Zaplanowali i zorganizowali pod bacznym okiem kadry pedagogicznej wycieczkę autokarową do Siedlec. Głównymi punktami wyprawy było Novekino i Muzeum Regionalne w Siedlcach. Młodzież obejrzała film w wersji 3D a następnie w muzeum (już bez okularów trójwymiarowych:-)) obejrzała wystawę fotograficzną „Polesie 2009” (swoją drogą- wystawa godna polecenia) a także „Od siekierki do ciżemki”- wystawę najstarszych zabytków archeologicznych z terenu Siedlec i okolic, „Siedlce 1448-2000” prezentującą 5 wieków historii Siedlec, „Podsiedlecka wieś XX wieku”. Młodzież poznała wyposażenie izby średniozamożnego domu, salon ziemiański. Obejrzała wystawę monet i banknotów od starożytności po współczesność. Galeria sztuki polskiej i sala sportowa zakończyły  odwiedziny w muzeum. Po solidnej dawce kultury i rozrywki młodzież udała się na zasłużony spacer uliczkami miasta i obiad w jednej z siedleckich pizzerii. Wycieczkę zakończył pobyt w Akademii Podlaskiej. Kto wie, może dla niektórych- przyszłej nowej szkole.
Nad bezpieczeństwem uczniów tego dnia czuwały przesympatyczne panie: nauczycielka języka niemieckiego- Agnieszka Kusak, nauczycielka wychowania fizycznego Magdalena Filipiak i wychowawca klasy- Aneta Sikorska.
Uczniowie klasy 3F dziękują opiekunom i... do miłego zobaczenia:-)!