Zespół Szkół Nr 1 „Dobrze zaPROJEKTowana szkoła” PDF Drukuj

Zespół Szkół Nr 1, biorąc udział w ogólnopolskim konkursie „Projekt z klasą”, 15 stycznia 2015 r. dołączył do elitarnego grona szkół w Polsce, które zostały uhonorowane tytułem „Dobrze zaPROJEKTowana szkoła”.

Cykl edukacyjny „Przez bajki w świat. Kopciuszek miłość na tysiąc lat” zgłoszony i obecnie realizowany przez szkolną grupę teatralną Sposób na teatr, w głosowaniu on-line pokonał ponad 600 projektów z całej Polski.

Serdecznie dziękujemy pani dyrektor Małgorzacie Baranowskiej, Radzie Rodziców, Uczniom, Pedagogom, Pracownikom, Administracji, Rodzicom, Przyjaciołom, wszystkim tym, których nie sposób wymienić z imienia i nazwiska, a ich zaangażowanie i życzliwość pozwoliły osiągnąć nam wspólny sukces. Wasze wsparcie, wytrwałość i wyrozumiałość sprawiły, że możemy dzisiaj być dumni z tego, iż znaleźliśmy się wśród placówek, dla których nowoczesne standardy edukacyjne to atrakcyjna, inspirująca i twórcza szkoła.

Grant o wartości 2000 zł zgodnie z regulaminem zostanie przekazany przez Nowa Erę tj. organizatora na konto Rady Rodziców i przeznaczony na zakup sprzętu nagłaśniającego i oświetleniowego.

Opiekun projektu Agnieszka Pachołowska, nauczyciele wspierający Mariusz Kurowski, Jolanta Iwańska.