Bohaterowie rosyjskich baśni ludowych - konkurs plastyczny PDF Drukuj

W ubiegłą sobotę (07.02.2015), w Siedlcach, odbył się Konkurs Plastyczny „ГЕРОИ РУССКИХ СКАЗОК” (Bohaterowie rosyjskich baśni ludowych), w którym wzięła udział uczennica klasy III e Magdalena Kulesza. Organizatorem było Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Konkurs miał na celu kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez prace plastyczne, popularyzowanie treści kulturoznawczych na temat Rosji oraz kształtowanie wśród uczniów pozytywnego wizerunku Rosji, jej mieszkańców i tradycji.

Prace wszystkich uczestników konkursu zostaną zaprezentowane na wystawie podczas finału Konkursu wiedzy o Rosji - "Zakochaj się w Rosji!", który odbędzie się 14.03.2015r. w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach.

Przygotowała: J. Maćkowiak