Szkolny etap konkursu „ Normalizacja i ja” rozstrzygnięty! PDF Drukuj

Nasza szkoła bierze udział w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Normalizacja i ja”, zorganizowanego przez Polski Komitet Normalizacji.

Etap szkolny odbył się w dniach 7-16 stycznia 2015 roku. Wszyscy uczestnicy konkursu wybrali esej, jako kategorię pracy konkursowej. Temat przewodni to: „Dostępność dla wszystkich – czyli świat bez barier”. Troska o niepełnosprawnych jest troską o nas wszystkich! Jak normy mogą pomóc?”

Spośród wielu prac, komisja konkursowa wyłoniła dwie prace, które wezmą udział w konkursie ogólnopolskim. Zwycięzcami są: Agnieszka Wierzbicka z klasy III E i Adam Kornilak z klasy III B.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, cieszymy się, że Wasz udział w tym przedsięwzięciu przyczynił się z pewnością do propagowania idei „świata bez barier” i pomocy niepełnosprawnym w naszej szkole i w mieście.

Przygotowali: M. Nowaszewska, J. Bujalski