Projekt z klasą - nagroda za kreatywność i rozwijanie wspólnych edukacyjnych pasji PDF Drukuj

13 lutego 2015 r. mieliśmy przyjemność gościć Panią Annę Kostyrę oraz Panią Karolinę Kryszczuk - przedstawicielki Wydawnictwa Nowa Era, które odwiedziły naszą szkołę, aby osobiście pogratulować autorom zwycięskiego projektu pt. „Cykl edukacyjny przez bajki w świat. Kopciuszek. Miłość na tysiąc lat”.

Zespół Szkół Nr 1 otrzymał Certyfikat Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła 2015, a nasza grupa projektowa – list z gratulacjami od Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej, która objęła honorowym patronatem V edycję ogólnopolskiego konkursu „Projekt z klasą”.

Za zwycięstwo w konkursie oraz podejmowanie ambitnych wyzwań, kreatywność i rozwijanie wspólnych edukacyjnych pasji, uczniowie i opiekunowie projektu otrzymali dyplomy.

Podczas spotkania, które odbyło się w bardzo miłej atmosferze, dopełniliśmy wszelkich formalności związanych z przekazaniem grantu. Na pewno już niedługo będziemy mogli pochwalić się nowo zakupionym sprzętem!!!