Wycieczka do Siedlec PDF Drukuj

Dnia 12 lutego 2015 r. młodzież klas: I J, I A oraz II I wraz z opiekunami wzięła udział w wycieczce do Siedlec. W programie znalazły się dwugodzinne popisy jazdy na łyżwach tych, którzy świetnie radzili sobie na tafli lodowej oraz nauka jazdy na łyżwach dla tych, którzy po raz pierwszy włożyli łyżwy. Po intensywnym wysiłku fizycznym przyszedł czas na przyjemności „dla ducha”. W kinie „Nowe” uczestnicy obejrzeli polski film „ Carte blanche” z Andrzejem Chyrą w roli nauczyciela tracącego wzrok, a chcącego funkcjonować w rzeczywistości szkolnej. W filmie oprócz wzruszającej i pouczającej historii pedagoga można było podziwiać zabytki miasta Lublin. Projekcja filmu kończyła ten bardzo przyjemny edukacyjno- turystyczny wyjazd, wszyscy uczestnicy bezpiecznie wrócili do domu.