Nasza drużyna piłki nożnej wygrała turniej halowy PDF Drukuj

05.03. 2015 w Kosowie Lackim odbył sie halowy turniej piłki nożnej.     W turnieju udział wzięło 5 zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych z powiatów sokołowskiego i ostrowskiego: PLO Kosów Lacki,   ZS Małkinia oraz trzy drużyny z Sokołowa Podlaskiego - I LO, ZSCKR i ZS Nr1. Reprezentacja naszej szkoły okazała się bezkonkurencyjna , wygrała wszystkie mecze i zajęła I miejsce w turnieju. Gratulujemy!

Wyniki spotkań naszego zespołu :

ZS1 – ZS Kosów Lacki 5 : 0 ( bramki: Patryk Wyrozębski 3, Bartłomiej Czerkas, Kacper Komycz, Michał Piotrowski)

ZS1 – LO 2 : 0 ( bramki: Patryk Wyrozębski, Michał Piotrowski)

ZS1 – ZS Małkinia 4: 0 ( bramki: Bartłomiej Czerkas 4 )

ZS1 – CKR 3 : 0 ( bramki: Bartłomiej Czerkas, Patryk Wyrozębski, Jakub Nowotniak )

Skład drużyny: Paweł Jedliński, Patryk Wyrozębski , Bartłomiej Czerkas, Kacper Komycz, Michał Piotrowski,Jakub Nowotniak , Patryk Miszczuk, Przemysław Chudź.

Trener: Rusłan MIelniczuk