Wycieczka do teatru Studio Buffo PDF Drukuj

W dniu 6.03.2015 grupa uczniów z klas IIE, IIF, IIIG i IIIA udała się do teatru Studio Buffo na spektakl anglojęzyczny pod tytułem „The Wave" w wykonaniu An American Drama Group Europe, w reżyserii Paula Stebbingsa, z muzyką Johna Kenny.

Nauczyciel w amerykańskiej szkole średniej przeprowadza eksperyment, który ma pomóc uczniom zrozumieć mechanizmy rządzące zachowaniem ludzi podczas drugiej wojny światowej. Zaskakuje ich spostrzeżenie, że oni też są podatni na manipulacje.

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję zetknąć się z żywym językiem angielskim, a problem poruszony w sztuce okazał się interesujący dla wszystkich.

Opiekę podczas wycieczki sprawowali: Justyna Maćkowiak, Iwona Jakubowska i Adam Elbich.