SZARA MISTRZEM REGIONU!!! PDF Drukuj

p_nozna_mistrz_regionu

Piłkarze z Zespołu Szkół Nr. 1 im. K.K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim wygrali turniej finałowy Międzypowiatowej Licealiady w szóstkach piłkarskich  chłopców. Turniej został rozegrany 22.04.2015r. na boisku ZSP 1 (Elektryk) w Siedlcach. Nasza drużyna w półfinale wygrała z zespołem z ZSR CKP Miętne, a w finale pokonała ZSP 1 Garwolin.

Wyniki meczów:

ZSP 1 Siedlce– ZSP 1 Garwolin          3:3 (karne2:3)

ZS Nr 1 Sokołów – ZSR CKP Miętne   3:1 (bramki: Wyrozębski Patryk, Czerkas Bartłomiej, Piotrowski Michał)

Mecz o trzecie miejsce:

ZSP 1 Siedlce – ZSR CKP Miętne        2:3

Finał:

ZS Nr 1 Sokołów - ZSP 1 Garwolin     4:3 (bramki: Wyrozębski Patryk x 3, Czerkas Bartłomiej)

Skład zespołu : Jedliński Paweł, Wyrozębski Patryk, Piotrowski Michał, Czerkas Bartłomiej, Nowotniak Jakub, Komycz Kacper, Miszczuk Patryk, Chudż Przemysław, Przybyszewski Karol.

Opiekunowie: Rusłan Mielniczuk, Monika Sawicka.

Gratulujemy!