Pożegnanie maturzystów PDF Drukuj

„Wczoraj to już historia, a jutro to tajemnica”.

Tymi właśnie słowami 24 kwietnia 2015 roku pożegnaliśmy tegorocznych abiturientów. Pani dyrektor Małgorzata Baranowska odczytała list Zarządu Powiatu Sokołowskiego, wystosowany przez Starostę Pana Leszka Iwaniuka oraz Wicestarostę Panią Martę Sosnowską skierowany do maturzystów, po czym podsumowała i przedstawiła największe osiągnięcia naszych absolwentów, składając im życzenia sukcesów w dalszym dorosłym życiu. Podczas uroczystości maturzyści złożyli ślubowanie, odebrali świadectwa, nagrody i wyróżnienia. Nie zabrakło również rodziców, w imieniu których głos zabrała Pani Ewa Żurawicka-Księżopolska. Serdecznie podziękowała za cztery lata pracy w charakterze Przewodniczącej Rady Rodziców. Następnie przedstawiciele klas przedmaturalnych ciepłymi słowami pożegnali swoich starszych kolegów. Z pewnej zadumy wyrwało nas wystąpienie Rafała Matyki z klasy IV j, który to głosem obecnych maturzystów podziękował dyrekcji, pedagogom, pracownikom szkoły za ich trud i zaangażowanie włożone w wychowanie i edukację naszych absolwentów. Uroczystość uświetniły występy zespołu muzycznego Szara Band oraz grupy teatralnej Sposób na teatr.

Za wszystkich maturzystów trzymamy kciuki, życzymy „połamania piór” i wierzymy, że jeszcze kiedyś się spotkamy.

Uroczystość przygotowali: Agnieszka Pachołowska, Iwona Piętka, Bogusław Kwiatkowski, Agnieszka Kusak, Jolanta Iwańska, Magdalena Linczewska, Bożena Niegowska.