Konkurs z języka angielskiego PDF Drukuj

23.04.2015r. w naszej szkole odbył się konkurs gramatyczno-kulturowy z języka angielskiego, który obejmował zagadnienia sukcesywnie pojawiające się w KLUBIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO w bieżącym roku szkolnym. Osobami, które wyśmienicie poradziły sobie z takimi zagadnieniami jak okresy warunkowe, czasowniki modalne, strona bierna, czasowniki złożone, konstrukcje wyrażające preferencje, czy też z informacjami dotyczącymi Celtów, Stonehenge, Wojny Domowej w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Karty Swobód, symboliki flag krajów anglojęzycznych, Dawida Bowie i z wieloma innych, są:

1. Barbara Przystupa z klasy IIa

2. Norbet Bogaj z klasy Ij

3. Karol Deoniziak z klasy Ij

Zwycięzcy konkursu otrzymali wspaniałe nagrody książkowe, które z całą pewnością pomogą im rozwijać umiejętności gramatyczno-leksykalne oraz poszerzą ich wiedze dotyczącą kultury krajów anglojęzycznych.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych przedsięwzięciach językowych.