Olimpiada wiedzy ekologicznej PDF Drukuj

18 kwietnia 2015 roku w Płocku odbył się wojewódzki etap XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Zespół Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego wystartował wśród 43 innych placówek ponadgimnazjalnych . Naszą szkołę reprezentowały 3 uczennice: Dorota Niemirka i Katarzyna Stoczkowska z klasy IIIg oraz Ewelina Wyszomierska z klasy IVh. Opiekunem grupy była nauczycielka biologii Elżbieta Gdula.

Pierwsza część olimpiady polegała na rozwiązaniu testu pisemnego, który składał się z 50 zadań. Po jej zakończeniu z 85 osobowej grupy uczestników komisja wyłoniła 14 uczniów, którzy przeszli do kolejnego etapu. Wśród nich znalazła się nasza Ewelina, która dzielnie walczyła w zmaganiach konkursowych. Jednak po dogrywce pisemnej nie zakwalifikowała się ona do etapu ustnego. Należy jednak docenić trud naszych uczennic włożony w przygotowanie i osiągnięcie tak wysokiego poziomu wiedzy.

Ewelinie, tegorocznej maturzystce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na egzaminach oraz realizacji planów życiowych. Kasi i Dorocie dobrych wyników w dalszej nauce.

olimpida_ekologiczna