KONKURS PRZYRODNICZY PDF Drukuj

Czy odnajdujecie swoje miejsce w przyrodzie i dbacie o nią właściwie? Czy jesteście w stanie wskazać na najważniejsze wartości przyrodnicze swojej okolicy, czy wiecie co podlega ochronie i  jak realizowana jest w powiecie idea zrównoważonego rozwoju? A może zauważacie konieczność uchronienia pięknych i cennych zakątków przyrodniczych zanim staną się dzikim wysypiskiem.

Aby zainteresować społeczność szkolną pięknem lokalnej przyrody weź udział w konkursie na prezentację multimedialną wykonaną w programie PowerPoint (min. 20 slajdów)

pt. ,, WALORY PRZYRODNICZE POWIATU SOKOŁOWSKIEGO’’

Autor najciekawszej, wyłonionej przez komisję konkursową pracy zostanie nagrodzony, a prezentacja zostanie przedstawiona uczniom naszej szkoły na uroczystości z okazji ,,Dnia ochrony srodowiska”

Prace prosimy przekazywać nauczycielom biologii p. E.Gduli i M. Przyborowskiej do dnia 22 maja 2015 r.