Konkurs z języka niemieckiego PDF Drukuj

Deutsch ist einfach- konkurs z języka niemieckiego rozstrzygnięty,
nagrody rozdane!

29.04.2015 w świetlicy szkolnej odbył się konkurs leksykalny z języka niemieckiego. Trzydziestu uczniów klas II i III zmierzyło się z testem leksykalnym opartym na zasadach nowego egzaminu maturalnego. Oto lista zwycięzców, którzy udowodnili, że niemiecki jest łatwy:

I miejsce – Kamil Bieliński kl. III i

II miejsce – Paweł Kryczka kl. II j

III miejsce- Michał Czerkas, Piotr Gołocki kl. III j, Maciej Kisieliński kl. II i.

Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy miłego spędzania czasu wykorzystując zdobyte nagrody :). Zachęcamy również do obejrzenia zdjęć z przebiegu konkursu.

Chętnych uczniów zapraszamy do następnej edycji konkursu „Deutsch ist einfach” po wakacjach.

A. Kusak, I. Rudaś