DYREKCJA
Małgorzata Baranowska - dyrektor
Jolanta Cudziło-Abramczuk - wicedyrektor
Marek Lewoniec - wicedyrektor
Aneta Rosochacka - kierownik praktycznej nauki zawodu
Nauczyciele Zespołu Szkół zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin:
Nauczyciele ZS Nr 1
|
L.p.
|
Imię i nazwisko
|
Przedmiot
|
1.
|
P. Adamczuk
|
wych. fiz.
|
2.
|
A. Bocian
|
j. rosyjski
|
3.
|
M. Bogaj
|
EDB, przedmioty zawodowe mechaniczne
|
4.
|
M. Borysiak- Wojewódzka
|
j. angielski
|
5.
|
A. Brzezik
|
historia
|
6.
|
K. Burzyńska
|
informatyka
|
7.
|
J. Burzyński
|
informatyka
|
8.
|
H. Chojecka
|
matematyka
|
9.
|
R. Chomiuk
|
biblioteka
|
10.
|
J. Cudziło-Abramczuk
|
fizyka, chemia
|
11.
|
A. Czarnocka
|
j. angielski
|
12.
|
A. Czerkas
|
j. rosyjski
|
13.
|
J. Demianiuk
|
wych. internatu
|
14.
|
W. Deoniziak
|
przedsiębiorczość, WOS
|
15.
|
E. Dobrzycka
|
pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie, wych. fiz.
|
16.
|
A. Elbich
|
informatyka
|
17.
|
M. Filip
|
biblioteka
|
18.
|
M. Filipiak
|
wych. świetlicy
|
19.
|
K. Gierzyńska
|
j. rosyjski
|
20.
|
I. Góralczyk
|
geografia, WOS, przedsiębiorczość
|
21.
|
M. Jackowska
|
matematyka
|
22.
|
J. Jackowski
|
wych. fiz.
|
23.
|
I. Jakubowska
|
j. niemiecki j. angielski
|
24.
|
A. Jankowska
|
przedmioty zawodowe hotelarskie, biologia, chemia
|
25.
|
D. Kalinowska
|
matematyka
|
26.
|
M. Kurowski
|
informatyka
|
27.
|
B. Kwiatkowski
|
wiedza o kulturze, wych. fiz.
|
28.
|
M. Lewoniec
|
przedmioty zawodowe mechaniczne
|
29.
|
M. Linczewska
|
j. angielski
|
31.
|
J. Maćkowiak
|
j. rosyjski j. angielski
|
32.
|
A. Makowiecka
|
matematyka, przedmioty zawodowe logistyczne
|
33.
|
Z. Malinowski
|
przedmioty zawodowe mechaniczne
|
34.
|
E. Markowicz- Wcisłak
|
wych. fiz.
|
35.
|
R. Mielniczuk
|
wych. fiz.
|
36.
|
U. Mielniczuk
|
j.rosyjski
|
37.
|
K. Mrawiec
|
przedmioty zawodowe mechaniczne
|
38.
|
B Niegowska
|
chemia, fizyka, matematyka
|
39.
|
K. Niemirka
|
informatyka
|
40.
|
M. Nowaszewska
|
j. polski
|
41.
|
A. Pachołowska
|
j. polski, historia i społeczeństwo
|
42.
|
B. Pękała
|
informatyka
|
43.
|
I. Piętka
|
geografia. historia
|
44.
|
J. Podgórska
|
przedmioty zawodowe logistyczne
|
45.
|
M. Przyborowska
|
biologia, przedmioty zawodowe hotelarskie
|
46.
|
A. Raszuk
|
doradca zawodowy/ j. polski
|
47.
|
K. Romańczuk
|
j. polski
|
48.
|
R. Romańczuk
|
j. polski, historia
|
49.
|
A. Rosochacka
|
przedmioty zawodowe ekonomiczne
|
50.
|
I. Rudaś
|
j. niemiecki, przedmioty zawodowe hotelarskie
|
51.
|
W. Rymuza
|
wych. internatu
|
52.
|
M. Sawicka
|
wych. fiz.
|
53.
|
M. Siekierka
|
przedmioty zawodowe hotelarskie
|
55.
|
M. Stelmach
|
przedmioty zawodowe logistyczne
|
56.
|
J. Strąk
|
przedmioty zawodowe mechaniczne
|
57.
|
A. Świstek
|
informatyka
|
58.
|
D. Toczyska- Maciejec
|
wych. internatu
|
59.
|
L. Usow
|
j. rosyjski
|
60.
|
R. Uszyński
|
przedmioty zawodowe mechaniczne
|
61.
|
M. Wieczorek
|
chemia, matematyka
|
62.
|
P. Wierzbicka-Kucharek
|
psycholog
|
63.
|
M. Winczaruk
|
j. angielski
|
64.
|
U. Bielewicz
|
wychowawca internatu
|
65. |
P. Trendziuk |
wychowawca internatu
|
66. |
J. Zadrożna |
wychowawca internatu
|
Nauczyciele Zespołu Szkół zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin:
4.
|
E. Dąbrowska
|
przedmioty zawodowe ekonomiczne
|
5.
|
E. Gdula
|
biologia
|
6.
|
R. Golatowski
|
służba straży pożarnej |
7.
|
B. Iwanowski
|
przedmioty zawodowe mechaniczne
|
8.
|
M. Kołodziejczuk
|
matematyka
|
9.
|
T. Kresa
|
przedmioty zawodowe mechaniczne
|
10.
|
T. Maksimiak
|
służba wojskowa |
11.
|
I. Malinowska
|
przedmioty zawodowe ekonomiczne
|
13.
|
G. Mirkiewicz
|
elementy florystyki w aranżacji wnętrz |
15.
|
J. Odziemczyk
|
historia
|
16.
|
H. Sarniak
|
przedmioty zawodowe ekonomiczne
|
18.
|
S. Skrzeszewska
|
j. angielski
|
19.
|
K. Stasiuk
|
służba policyjna |
21.
|
ks. A. Pańczuk
|
religia
|
22.
|
ks. P. Koc
|
religia
|
23.
|
ks. G. Wierzbicki
|
religia
|
25.
|
A. Wyszomierska
|
język polski
|
|
|
|
27.
|
ks. T. Żukowski
|
religia
|
28
|
A. Pijorek
|
informatyczne
|
29
|
K. Domański
|
Informatyczne
|
30
|
Z. Sowiński
|
wychowanie fizyczne
|
Pracownicy administracji Zespołu Szkół Nr 1:
1.G. Danilczuk - starszy księgowy
2.M. Demianiuk - starszy referent
4.K. Gawrońska - sekretarz szkoły
5.M. Jawtoszuk - główny księgowy
6.A. Rosocha - starszy referent
7.I. Rosochacka - referent, pomoc nauczyciela
8.B. Nermer - samodzielny referent
9.M. Złotkowski - kierownik gospodarczy
10. B. Gierzyńska - kierownik obiektów sportowych
|