RODZICE

NAUCZYCIELE

"Przez bajki w świat"

OSIĄGNIĘCIA

PCK
Akcja krwiodawstwa PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   

W dniu 26 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim przeprowadzono akcję honorowego oddania krwi przez uczniów ZS Nr 1 i I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim oraz honorowych dawców krwi z terenu powiatu.

Akcję przeprowadzono przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy.

Ogółem zgłosiło się 70 osób, oddało krew 48 osób, pobrano 21,6 litra krwi, z ZS Nr 1 oddało krew 38 osób, z I LO 5 osób, a z rejonu miasta 5 osób.

Składamy wyrazy uznania i szacunku HONOROWYM DAWCOM KRWI, a także wszystkim osobom, które wyraziły gotowość oddania krwi ale z przyczyn obiektywnych nie mogły aktywnie uczestniczyć w akcji.

 
Akcja krwiodawstwa 29 pażdziernika 2015r. PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   

W dniu 29.10.2015r. w ZS Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim przeprowadzono akcję honorowego oddania krwi przez uczniów Zespoł Szkół Nr 1 oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie i honorowych dawców krwi z rejonu miasta.

Akcję przeprowadzono przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy. Krew przeznaczono dla Karoliny Łeska - szpital w Łęcznej oraz Leszka Gduli - szpital MSWiA Warszawa.

Ogółem zgłosiły się 94 osoby, oddało krew 57 osób, pobrano 25,20 litra krwi. Z ZS Nr 1 krew oddało 41 osób, z I LO krew oddało 9 osób, z rejonu miasta - 7.

Składamy wyrazy uznania i szacunku HONOROWYM DAWCOM KRWI, a także wszystkim osobom, które wyraziły gotowość oddania krwi ale z przyczyn niezależnych nie mogły aktywnie uczestniczyć w akcji.

 
Kolejna akcja krwiodawstwa PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   

14 kwietnia we wtorek miała miejsce kolejna akcja honorowego oddania krwi przez uczniów Zespołu Szkół Nr 1, I Liceum Ogólnokształcącego oraz honorowych dawców krwi z terenu miasta.

                Ogółem zgłosiły się 74 osoby, z czego krew oddało 66 osób. W sumie pobrano 27, 5 l krwi. Należy podkreślić fakt, że w akcjach krwiodawstwa uczestniczą chętnie również absolwenci naszej szkoły.

                Organizatorzy składają podziękowania wszystkim HONOROWYM DAWCOM KRW, a także osobom, które wyraziły gotowość oddania krwi, ale z przyczyn obiektywnych nie mogły aktywnie uczestniczyć w akcji. Dziękujemy uczniom i absolwentom naszej szkoły za postawę godną naśladowania, za postawę otwartości i chęci bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi, za umiejętność dzielenia się „darem życia”. W końcu nie każdy ma okazję przyczyniać się na co dzień do ratowania ludzkiego życia!

                Podczas akcji honorowego krwiodawstwa uczniowie z klasy ratownictwa medycznego w ramach zajęć praktycznych mieli możliwość przypatrzeć się pracy pielęgniarek i personelu medycznego. Zapoznali się z warunkami, kto może zostać dawcą krwi, jakie są możliwe zachowania osób po oddaniu krwi, jak reagować w przypadku omdleń lub zasłabnięć oraz w jaki sposób dokonuje się wstępnego badania krwi.

Galeria

 
Akcja krwiodawstwa - 23.10. 2014 PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   

W dniu 23 października 2014 roku w Zespole Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim przeprowadzono kolejną akcję honorowego oddania krwi.

Akcja przeprowadzona była przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Ogółem zgłosiło się 68 osób, krew oddały 54 osoby. W sumie pobrano 25 litrów krwi. Z Zespołu Szkół Nr 1 krew oddały 32 osoby, z I Liceum Ogólnokształcącego 14 osób i z terenu mista 8 osób.

Wszystkim HONOROWYM DAWCOM KRWI, a także wszystkim osobom, które wyraziły gotowość oddania krwi, ale z przyczyn obiektywnych nie mogły aktywnie uczestniczyć w akcji, składamy serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania i szacunku.

Pełnoletnich uczniów naszej szkoły zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnych akcjach krwiodawstwa.

Przygotowali: M. Stelmach, M. Bogaj

 
Akcja krwiodawstwa - 20 maja 2014 PDF Drukuj
Wpisany przez M. Bogaj   

W dniu 20 maja 2014 roku w Zespole Szkół Nr 1 przeprowadzono kolejną już akcję honorowego oddania krwi przez uczniów Zespołu Szkół Nr 1, I Liceum Ogólnokształcącego oraz honorowych dawców krwi z rejonu miasta. Akcja została przeprowadzona przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy.

Ogółem zgłosiło się 49 osób, krew oddały 44 osoby, pobrano 19,8 litra krwi. Z Zespołu Szkół Nr 1 krew oddały 32 osoby, z I LO - 9 osób i z rejonu miasta 3 osoby.

Składamy wyrazy uznania i szacunku WSZYSTKIM HONOROWYM DAWCOM KRWI, a także wszystkim osobom, które wyraziły gotowość oddania krwi, ale z przyczyn obiektywnych nie mogły aktywnie uczestniczyć w akcji.

Wszystkich uczniów mogących oddać krew, zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych akcjach krwiodawstwa.

 
« PoczątekPoprzednia1234NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 4

BIP Zespół Szkół Nr 1
Fanpage

KALENDARZ SZKOLNY

                                                                                                             

Klub języka angielskiego

SPOSÓB NA TEATR

WFOŚiGW

WYCIECZKI

 

 
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS.