RODZICE

NAUCZYCIELE

"Przez bajki w świat"

OSIĄGNIĘCIA

¡Hola! ¿Cómo te llamas? – czyli nasza pierwsza pogawędka po hiszpańsku PDF Drukuj
Aktualności
Wpisany przez Administrator   

We wtorek 11 października w ZS Nr1 odbyła się pierwsza pokazowa, otwarta lekcja języka hiszpańskiego, w której uczestniczyli uczniowie klasy II H, dyrektor szkoły p. Małgorzata Baranowska oraz nauczycielka j. angielskiego - Justyna Maćkowiak. Lekcję przeprowadził lektor Andrzej Zbrożek. Postać naszego szanownego gościa jest nam już doskonale znana, gdyż w ubiegłym roku gościł już w naszej szkole, kiedy to opowiedział nam o pobycie w krajach Ameryki Łacińskiej oraz swojej przygodzie z aktorstwem. Tym razem Pan Andrzej postanowił podzielić się swoją znajomością języka hiszpańskiego, zainteresować kulturą latynoamerykańską oraz zachęcić wszystkich do zgłębiania wiedzy w tym zakresie.

Więcej…
 
ŻYCZNIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ PDF Drukuj
Aktualności
Wpisany przez Administrator   

„ Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz…”
Colin P. SissonCałej społeczności szkolnej – dyrekcji, nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym, uczniom i rodzicom Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy samych radości i sukcesów, realizacji wszystkich celów i zamierzeń oraz tego, by podejmowany trud zawsze był źródłem satysfakcji.
Serdeczne życzenia kierujemy w stronę emerytów – dyrektorów, nauczycieli, pracowników niepedagogicznych, aby każdy dzień przynosił zdrowie i siły do realizacji nowych planów i marzeń.

 
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ PDF Drukuj
Aktualności
Wpisany przez Administrator   

13 października 2016 roku w nowej hali sportowej przy Zespole Szkół Nr1 im. K.K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Organizatorem było Starostwo Powiatowe – organ prowadzący szkołę. Pan Starosta Leszek Iwaniuk oficjalnie otworzył uroczystość i powitał przybyłych gości. W wydarzeniu uczestniczyli m. in. Jego Ekscelencja Ks. Biskup Senior Antoni Dydycz, dyrektorzy instytucji, przewodniczący nauczycielskich związków zawodowych, dyrektorzy szkół i placówek kulturalno - oświatowych, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni, uczniowie, rodzice oraz radni Powiatu Sokołowskiego na czele z Przewodniczącym Jarosławem Puścionem. Uroczystość rozpoczęto od dedykacji muzycznej dla wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II. Podniosłym punktem uroczystości było wręczenie przez Starostę Pana Leszka Iwaniuka aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczycielom mianowanym. Młodzież z I LO i Zespołu Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim dla wszystkich nauczycieli i pracowników niepedagogicznych przygotowała muzyczny upominek w podziękowaniu za codzienny trud, cierpliwość w każdej sytuacji i przekazywaną wiedzę.

Więcej…
 
NASZ ABSOLWENT VICEMISTRZEM POLSKI PDF Drukuj
Aktualności
Wpisany przez Administrator   

W kompleksie wystawowym EXPO XXI w Warszawie w dniach 8-9 października br. rozegrano 13. Mistrzostwa Polski Kobiet i 49. Mężczyzn do lat 23. Zawody odbywały się podczas największych w Europie Środkowo-Centralnej targów fitness i wellness FIWE, dzięki temu tłumy odwiedzających stoiska mogło zobaczyć  rywalizację młodzieżowców o medale mistrzostw kraju.
Miejski Ludowy Klub Podnoszenia Ciężarów OSiR reprezentował Michał Rusak, były uczeń Technikum Nr 1 w naszej szkole. W niedzielę zawodnik sokołowskiego klubu zaliczył świetny występ. Po zaciętej walce zdobył srebrny medal w kategorii 94 kg z wynikiem 285 kg w dwuboju (131+154). Złoty medal w tej kategorii wagowej zdobył Adam Zasłonka (UKS Impuls Warszawa), na trzecim miejscu uplasował się Mieczysław Dereń (LKS Polwica Wierzbno).
Michał Rusak w ubiegłym roku zdał maturę, obecnie jest na drugim roku studiów. Serdecznie gratulujemy sukcesu naszemu byłemu uczniowi


 
POKAZOWA LEKCJA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO PDF Drukuj
Aktualności
Wpisany przez Administrator   
Dnia 11 października o godz. 8.00 odbędzie się lekcja języka hiszpańskiego, którą poprowadzi nauczyciel Andrzej Zbrożek, który 25 lat spędził w krajach Ameryki Łacińskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do sali nr 203.
 
DYŻURY NAUCZYCIELI PDF Drukuj
Ogłoszenia
Wpisany przez Administrator   

Drogi Rodzicu!

W naszej szkole prowadzone są dyżury nauczycieli. Mają one na celu ułatwić kontakt w relacji nauczyciel - rodzic. Zachęcamy do indywidualnych spotkań z nauczycielami w każdy pierwszy wtorek miesiąca począwszy od 8 listopada w godzinach od 16 do 18.

 
TRENING PEWNOŚCI SIEBIE PDF Drukuj
Aktualności
Wpisany przez Administrator   

Dnia, 5.10.2016r. zostały zorganizowane w naszej szkole warsztaty dla poszczególnych uczniów pt. TRENING PEWNOŚCI SIEBIE. Zajęcia miały na celu wzmocnienie kompetencji w zakresie asertywności, ćwiczenie metod obrony własnego JA przed ewentualnym „agresorem”, pracę nad wzmocnieniem poczucia własnej wartości. Dzięki formie warsztatowej uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach oraz mieli okazję wykazać się kreatywnością podczas wykonywanych prac. Warsztaty przeprowadzone zostały przez psychologa szkolnego p. Patrycję Wierzbicką – Kucharek i pedagoga p. Ewę Dobrzycką.

Galeria

 
41 OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO PDF Drukuj
Aktualności
Wpisany przez Administrator   

14 listopada 2016r. (poniedziałek) o godz. 9.00. odbędzie się etap szkolny 41 Olimpiady Języka Angielskiego, która jest organizowana przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego. Wszyscy uczniowie, którzy chcą wziąć udział w konkursie, mogą zgłaszać się do 17 października 2016r. (poniedziałek) do Pani Anny Czarnockiej lub do swoich nauczycieli języka angielskiego.

 
« PoczątekPoprzednia12345678NastępnaOstatnie »

Strona 3 z 8

BIP Zespół Szkół Nr 1
Fanpage

KALENDARZ SZKOLNY

                                                                                                             

Klub języka angielskiego

SPOSÓB NA TEATR

WFOŚiGW

WYCIECZKI

 

 
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS.