RODZICE

NAUCZYCIELE

"Przez bajki w świat"

OSIĄGNIĘCIA

Piłka nożna PDF Drukuj
Szkolne Koło Sportowe
Wpisany przez Administrator   

20 października na stadionie OSIR w Sokołowie Podlaskim zespół naszej szkoły rozegrał turniej piłkarskich „szóstek ‘’w ramach Międzypowiatowej Licealiady szkół ponadgimnazjalnych. Naszymi gośćmi byli zespoły z LO1 Siedlce (Prus) i LO Węgrów. Nasza drużyna wygrała dwa spotkania, zajęła I miejsce w grupie i awansowała do następnej rundy. Gratulacje.

Wyniki:

ZS 1 Sokołów Podlaski -LO 1 Siedlce   5 : 1 ( bramki: Zieliński Daniel x3, Czerkas Bartłomiej x 2 )

ZS 1 Sokołów Podlaski –LO Węgrów 2 : 1 ( bramki : Zieliński Daniel, Klimczuk Daniel )

Skład zespołu:

  1. Jedliński Paweł
  2. Czerkas Bartłomiej
  3. Komycz Kacper
  4. Zalewski Mateusz
  5. Klimczuk Daniel
  6. Przybyszewski Karol
  7. Bolesta Patryk
  8. Miszczuk Patryk
  9. Zieliński Daniel

Trener: Rusłan Mielniczuk.

 
WIZYTA IIF W PRZEDSIĘBIORSTWIE „ADDIT” Sp. z o.o. PDF Drukuj
Wycieczki szkolne
Wpisany przez Administrator   

8 października 2015 r. uczniowie klasy IIF (technik logistyk o profilu wojskowym) razem z opiekunkami Panią Agnieszką Makowiecką, Panią Martą Stelmach i wychowawczynią klasy Panią Joanną Podgórską zwiedzili w Węgrowie firmę Addit Sp. z o.o – producenta kontraktowego, dostawcę procesów i systemów części z blach oraz produktów, modułów, systemów, aparatury i kompletnych maszyn i urządzeń, której celem jest zapewnienie sobie międzynarodowej wiodącej pozycji jako dostawcy podzespołów, systemów (aplikacji) i produktów wpasowujących się w strategię high mix, low volume dla klientów z różnych branż.

Pierwsze kroki w firmie uczniowie skierowali do sali konferencyjnej gdzie Pani Eliza Szymańska opowiedziała o firmie Addit, zapoznała uczestników ze strukturą firmy i zakresem działalności.

Następnie uczniowie klasy IIF mogli obejrzeć każdy fragment produkcji przyglądając się pracy ludzi i maszyn na halach produkcyjnych, jak też mieli okazję porozmawiać z pracownikami biurowymi w dziale planowania i logistyki.


Opracowała: Joanna Podgórska

Galeria

 
Wolontariusze w akcji PDF Drukuj
Wolontariat
Wpisany przez Administrator   

Wieloletnia działalność naszych wolontariuszy i artystów została uhonorowana podziękowaniem złożonym pani Małgorzacie Baranowskiej - dyrektor Zespołu Szkół Nr 1.

Zwyczajem lat ubiegłych, wolontariusze z naszej szkoły obsługiwali XI edycję Integracyjnych Spotkań Muzyczno – Tanecznecznych. Organizatorem imprezy był Środowiskowy Dom Samopomocy z Sokołowa Podlaskiego oraz Stowarzyszenie „Być i żyć“.

Koncert Integracyjny odbył się 16 września 2015 roku w Sokołowskim Ośrodku Kultury. Tegoroczna impreza zgromadziła 20 placówek osób niepełnosprawnych, które zaprezentowały występy wokalne, układy taneczne oraz krótkie inscenizacje teatralne.

W spotkaniu wzięło udział wielu znamienitych gości m.in. biskup drohiczyński, władze powiatu i miasta oraz dyrektorzy placówek oświatowych.

Nasi uczniowie z klas: IA, IB, IIB, IIIK, IIH, IIIE, IVE pod opieką pani Mileny Nowaszewskiej, pani Agnieszki Bocian i pana Jerzego Bujalskiego, pełnili rolę wolontariuszy podczas tego przedsięwzięcia. Ich zadaniem było udzielanie stosownych informacji gościom, opieka nad grupami osób niepełnosprawnych i pomoc przy poczęstunku. Spotkanie ubogacił koncert naszego zespołu Szaraband pod opieką p. Bogusława Kwiatkowskiego oraz szkolna grupa teatralna Sposób na teatr pod opieką p. Agnieszki Pachołowskiej.

Zakończeniem spotkania była wspólna zabawa plenerowa.

Opracowała: M. Nowaszewska

Galeria

 
Świetny początek roku dla sportowców z ZS Nr 1 w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych PDF Drukuj
Szkolne Koło Sportowe
Wpisany przez Administrator   

            Tylko miesiąc minął od rozpoczęcia roku szkolnego, a uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim już mogą się pochwalić sukcesami. Do dnia dzisiejszego sportowcy z „Szarej” trzy razy stawali na najwyższym miejscu podium wygrywając mistrzostwa powiatu w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Ponadgimnazjalnych w grach i konkurencjach zespołowych oraz raz w indywidualnych. Zajęli również czołowe miejsca w lekkoatletycznych zawodach regionalnych.

Jak już wcześniej informowaliśmy, 14 września br. na boisku SLO został rozegrany turniej szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt organizowany przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Drużyna z Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego zajęła pierwsze miejsce w powiecie sokołowskim.

15 września w Kosowie Lackim odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej chłopców. Na boisku Zespołu Szkół  sukces dziewcząt z „Szarej” powtórzyli chłopcy wygrywając z dużą przewagą  wszystkie  mecze.

          23 września Młodzież z ZS Nr 1 w Sokołowie Podlaskim wzięła udział w I Rzucie Ligi Lekkoatletycznej szkół ponadgimnazjalnych. Zawody organizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Siedlcach rozegrano na stadionie siedleckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W zawodach startowało ok. 250 uczniów z 17 szkół ponadgimnazjalnych z Siedlec, Sokołowa Podlaskiego, Mińska Mazowieckiego, Łosic, Węgrowa i Sadownego.

Najwyższe lokaty spośród lekkoatletów z „Szarej” zajęli:

-bieg na 100m    –Katarzyna Równa – III miejsce

                        - Paulina Zdanowicz – V miejsce

-bieg na 400m   - Marcin Górski – IV miejsce

                        - Piotr Trendyk – VI miejsce

-bieg na 800m   - Sylwia Nasiłowska – VI miejsce

-skok w dal        - Klaudia Teluk – II miejsce

                         - Mateusz Uściński – V miejsce

                         - Aleksandra Nasiłowska – VI miejsce

-pchnięcie kulą - Nikodem Zdunek – IV miejsce

                       - Maria Wrzosek – V miejsce

-sztafeta dziewcząt – III miejsce

-sztafeta chłopców – III miejsce

25 września nad zalewem w Sterdyni odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych, gdzie rywalizowali uczniowie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu sokołowskiego. Również tu sukcesy odnieśli sportowcy z „Szarej”. Pierwsze miejsce w biegu na dystansie 1500m wywalczył Piotr Trendyk, drugie zajęła Sylwia Nasiłowska (1000m), a trzecie Mateusz Zalewski (3000m).

1 października na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych rywalizowali w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych. W swoich kategoriach wiekowych sztafeta chłopców z Zespołu Szkół Nr 1 w składzie: Paweł Dąbkowski, Rafał Nasiłowski, Hubert Bieliński, Mateusz Uściński, Mateusz Kur, Mateusz Zalewski, Piotr Trendyk, Konrad Ignaciuk i Daniel Tyszko, zajęła pierwsze miejsce i wywalczyła mistrzostwo powiatu, natomiast sztafeta dziewcząt uplasowała się na drugiej pozycji. Skład sztafety dziewcząt: Klaudia Teluk, Sylwia Nasiłowska, Paulina Zdanowicz, Katarzyna Równa, Karolina Redes, Katarzyna Bindas, Natalia Kryńska, Maria Wrzosek.

W ubiegłym roku szkolnym w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu sokołowskiego sportowcy z Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego zajęli pierwsze miejsce, znaczną różnicą punktów wyprzedzając pozostałe szkoły. Natomiast w rywalizacji regionalnej na 46 szkół biorących udział w zawodach organizowanych przez siedlecki Szkolny Związek Sportowy, ZS Nr 1 uplasował się na szóstym miejscu z dorobkiem 913,34 pkt. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w bieżącym sezonie.

Galeria

 
« PoczątekPoprzednia12345678NastępnaOstatnie »

Strona 8 z 8

BIP Zespół Szkół Nr 1
Fanpage

KALENDARZ SZKOLNY

                                                                                                             

Klub języka angielskiego

SPOSÓB NA TEATR

WFOŚiGW

WYCIECZKI

 

 
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS.